Bojovník - moje kapitolovka, kterou se snažím co nejčastěji zveřejňovat. Můžete začít číst kliknutím na obrázek. :-)

Uvítací kecy a další info zde.


Červen 2012

Novinky a další věci...

23. června 2012 v 13:23 | Ichi ^^ |  Oznámení a kecy ohledně blogu
Nejspíš jste si všimli, že zde (KONEČNĚ!) budu vydávat povídku. Nevím, jak často, páč mě ještě čekají korektury a úprava ( no jo no, psala jsem to před dvěma lety) a navíc ještě nemám napsanou 8. kapitolu a ani se mi nechce. :D Je to zkrátka hrozná hovadina, ale pár lidem se to líbilo, tak proč se ještě více neznemožnit, že?
Jinak, snažím se aktivně překládat, ale jde to pomalu, páč jsem jak už jistě víte, šíleně líný člověk, takže překládám rychlostí 2 kapitoly/víkend. Snad se někdy dočkáte. Proto jsem se vlastně i rozhodla vydávat Vlčí srdce, aby jste si trošku zkrátili čas.
Nevím, kdy vydám 1. kapitolu, páč se šíleně bojím, jak budete reagovat. I když mě možná víc potěší bouřlivá kritika, než naprostá ignorace. :D
Jo vím, zase jsem se rozkecala a uniklo mi to, co jsem vám vlastně chtěla napsat..No nic, možná si vzpomenu. :D

P.S. Pokud je tu nějaká šikovná a ochotná dobrá duše, co umí dělat grafiku a baví jí to, nechť se ozve. Potřebovali bychom společně s Nonou-dono udělat klikací banner jako reklamu na náš překlad mangy. Takže, pokud někoho baví dělat bannery, ať se prosím ozve, nejlépe do komentů a na podrobnostech se domluvíme. Předpokládaná odměna: dobrý pocit. :D Arigato ^^

Vlčí srdce - Ookami no shinzoo

23. června 2012 v 13:15 | Ichi ^^ |  Úplněk
Takže jsem se rozhodla vydávat svou povídku i na svém blogu. Jinak, tuto povídku vydávám i na společném blogu s Elinor (povidky-atd.blog.cz).