Bojovník - moje kapitolovka, kterou se snažím co nejčastěji zveřejňovat. Můžete začít číst kliknutím na obrázek. :-)

Uvítací kecy a další info zde.


Leden 2013

Taková doba...

18. ledna 2013 v 23:14 | Ichi ^^ |  Oznámení a kecy ohledně blogu
Taková doba uplynula od mého posledního článku. A já se až teď odhodlala vydat další článek. A nebude to nic jiného než další omluvy, vymluvání se na nedostatek času a nálady a další a další sliby a předsevzetí. Jenže, teď se s tím opravdu snažím něco udělat.. Potřebuji nějakou silnou motivaci! Nevím, jestli budu zase pokračovat ve Vlčím srdci.. Je to zbytečně roztahané a divné.. skoro jako nějaký seriál s 1000 díly. A navíc v tom čím dál víc vidím své začátky a díla, která jsem četla a chci se od toho oprostit a začít s něčím jiným.. I když nevím s čím. Chci konečně pořádně psát své hlavní a nejoblíbenější dílo (ještě nemá název - zatím jsem to nazvala Tajnou povídkou) a taky nějaké jednorázovky nebo Fanfiction.
Takže, prosím, buďte se mnou trpěliví :) A možná, možná se něčeho v blízké budoucnosti dočkáte (ale neslibuju, že to bude dobré! :D) Děkuji :)

Tady vám pro radost dávám ukázku písničky jedné z mých nejoblíbenějších skupin. A taky proto, že se chystám hojně přidávat články do rubriky "Sar a hudba". :)