Bojovník - moje kapitolovka, kterou se snažím co nejčastěji zveřejňovat. Můžete začít číst kliknutím na obrázek. :-)

Uvítací kecy a další info zde.


Listopad 2013

Info k rubrikám

17. listopadu 2013 v 17:34 | Ichi ^^
Takže.. aby bylo jasno. Zde je malý přehled toho, co plánuji psát do jednotlivých rubrik:

 • Sar a její žvásty - nejvíce obsazovaná rubrika. Zde jsou a budou moje myšlenky, názory, úvahy a především oznámení, týkající se blogu, povídek a tak dále.
 • Sar a obrázky (nebo fotky) - z menší části zde bude moje tvorba, jinak sem plánuji vkládat fotky nebo obrázky, které mě zaujaly.
 • Sar a zvířata - zde bude všechno možné - články, týkající se ochrany zvířat nebo mých zkušeností s nimi a různé historky z veterinárního prostředí.
 • Sar a bájné bytosti - zatím skrytá rubrika, kam bych časem chtěla vkládat své představy o bájných bytostech a nějaké info o těch nejpopulárnějších.
 • Sar a hudba - sem budu vkládat písničky, které mě poslední dobou nejvíce zaujaly a které si neustále musím pobrukovat.
 • Sar a filmy (nebo seriály) - nejen mé oblíbené filmy a seriály a názory k nim, ale také filmy a seriály, které jsem v poslední době viděla a nějakým způsobem mě zaujaly.
 • Sar a knihy - krátké "recenze" na knihy, které jsem v poslední době četla.
 • Sar a anime/manga - stejně jako u filmů, seriálů a knih - krátké "recenze" o anime a mangách, které jsem viděla či četla.
 • Sar a její tvorba - Jednorázovky - pokud nebudu líná psát, budu sem vkládat krátké, jednorázové povídky.
 • Sar a její tvorba - Fanfiction (FF) - povídky z již existujícího prostředí a s již existujícími postavy, případně s postavami, které jsem si vymyslela. Plánuji FF především ze světa Naruta, ale také z mé oblíbené knižní série - Píseň ledu a ohně.
 • Sar a její tvorba - Kapitolovky - doufám, že do této rubriky budu přidávat co nejvíce a to delší povídky s kapitolami.

Nickelback - Lullaby

17. listopadu 2013 v 17:19 | Ichi ^^ |  Hudba
Nějak mě to chytlo a mám náladu se tomuto blogu věnovat, což se často nestává, takže toho musím využít. Aby to tu nestálo, budu se snažit přidávat články do rubrik, které jsou prázdné, nebo je tam článků málo (takže téměř do všech). Do této rubriky chci přidávat především písně, které mě poslední dobou výrazně oslovily a které často poslouchám. Samozřejmě budou i s textem. :-)


Jak budu žít za dvacet let?

16. listopadu 2013 v 21:58 | Sar... |  Moje tvorba - Jednorázovky
Abych to tu trochu zaplnila, rozhodla jsem se vydat povídku, kterou jsem napsala do školní soutěže "Jak budu žít za dvacet let." Povídku jsem napsala před cca půl rokem a ještě jsem jí trochu upravila, zde je ta původní verze. :-) Je to tedy spíš úvaho-povídka. Enjoy! ^^


Prolog

16. listopadu 2013 v 21:47 | Ichiro ^^ |  Bojovník
Utíkala chodbou a sotva popadala dech. V pantoflích se špatně utíkalo a tak si je v rychlosti sundala a odhodila je za sebe. Tu potvoru to stejně nezastavilo. Slyšela to děsivé chroptění a nos se jí naplnil odporným zápachem síry a hniloby. Otočila se. Srdce se jí zachvělo strachem. Teď už to viděla docela zřetelně. Uprostřed dlouhé chodby stálo něco, co nikdy předtím neviděla ani v těch nejhorších nočních můrách. Podivná bytost, stojící na dvou kozlích nohách, porostlých hustou hnědou kožešinou. Hrudník měla lidský, se stejnými hnědými chlupy, paže svalnaté a holé s rudou kůží a temně černými drápy na prstech. Nejpodivnější ze všeho byla hlava. Vypadala jako hlava šakala, rovněž s hnědými chlupy a dlouhým rohem, který vyrůstal z prostředku čela. Nejděsivější však byly oči. Žluté oči, které jí hladově sledovaly. Z šakalí tlamy mu na zem odkapávaly zpěněné žluté sliny, ze kterých stoupala pára. Příšera zavrčela a rozeběhla se proti ní. Chtěla utíkat, ale strach jí přikoval k zemi. Než se stačila otočit a překonat to, démon do ní vrazil plnou rychlostí a zabodl jí svůj dlouhý roh do útrob. Chtěla vykřiknout překvapením, ale místo toho jí z úst vytryskla krev. Náraz jí odhodil dozadu. Proletěla skleněnými dveřmi a úlomky skla se jí zabodaly snad do všech částí těla. Bolest byla nesnesitelná. Dopadla na zem a setrvačností jela dál. Viděla, jak za sebou nechává krvavou stopu a jak k ní znovu běží ta zrůda. Nikdo jiný tu nebyl, nikdo jí nepomohl. Bylo to jisté, ta zrůda jí zabije. Pak ucítila náraz zezadu do hlavy a propadla se do temnoty.


Info k povídce

16. listopadu 2013 v 21:46 | Ichiro ^^ |  Bojovník

Po delší době aktualizace.. Nebudu to okecávat a rovnou přejdu k věci. :-)
Bojovník je zatím pracovní název povídky, kterou jsem začala psát díky neobyčejně nudným hodinám chemie. Psala jsem ji zezadu do sešitu a proto jí teď musím přepisovat do počítače, což mě opravdu nebaví, ale na druhou stranu můžu opravovat pasáže, které se mi tam nelíbí. Zatím sem vložím prolog, který už mám napsaný (je opravdu krátký :D) a postupně budu vkládat kapitoly, ale půjde to pomalu, jak už jsem řekla, nebaví mě to přepisovat a navíc - času je málo.

Druh: Kapitolovka
Žánr: Fantasy
Postavy: Zack (Hachimaru), Kyuumaru, Ichiro, Master (Daiichi), Nanako a další...
Téma: Démoni, alternativní světy, milostný mnohoúhelník, nešťastná láska, schopnosti, bojovníci
Upozornění: Možná trochu toho násilí, krve a boje..
Děj nerada vyprávím, protože toho vykecám až moc, takže se musíte nechat překvapit.. :-)