Bojovník - moje kapitolovka, kterou se snažím co nejčastěji zveřejňovat. Můžete začít číst kliknutím na obrázek. :-)

Uvítací kecy a další info zde.


Chibi verze postav z Bojovníka

12. srpna 2014 v 0:21 | Ichi ^^ |  Bojovník
Jednak se dost nudím a jednak chci zase něco přidat a dlouho mi to leží schované ve složce. Zkrátka, jednoho jsem narazila na "Chibi Maker", kde si můžete vytvářet chibi postavičky. Zkusila jsem si náhodně vytvořit 3 postavy z Bojovníka, abych měla představu jak vypadají, ale moc reálné to tedy není. :D No, aspoň něco. :))Jen vás chci poprosit, aby jste to nebrali moc vážně. Jen jsem se nudila a chtěla to zkusit. Ve skutečnosti nevypadají až tak přesně. Navíc jsou v chibi verzi - takže jsou malí a roztomilí. :D

Jinak, v povídce nemám moc popisných pasáží, protože moje popisovací schopnosti za nic nestojí, takže toho hodně nechávám na vaší fantazii. Což je podle mě dobře, každý si může třeba Ichiro představit jak chce a jak se líbí jemu. :))

Abych tu pořád nekecala, už jdu na ty postavičky. Jako první vám představuji Ichiro. Její chibi verze se od pravé podoby asi liší nejvíc. Ichiro nemá tak tmavě červené vlasy, má takový přechod mezi rezavou a hnědou (asi měděnou xD), ale Chibi Maker takový výběr barev nemá a tahle se mi prostě líbila.
Možná namítnete, že Hachi popisoval její krásné šedé oči a ona je na obrázku má tyrkysové. Ale, jak už víte, když použijete schopnost, změní se vám barva očí. A je v podstatě jedno na jakou barvu, záleží na schopnosti. :)
Každopádně se mi líbí její výraz. To je přesně ona, vylekaná a věčně se červenající. :D
A to oblečení taky neberte tolik vážně, děkuji. :D
Další na řadě je Zack alias Hachimaru. S jeho podobou jsem spokojená. Možná by mohl mít více modré oči, ale je možné, že stejně jako Ichiro použil schopnost. Momentálně (jsme u 3. kapitoly) nemá jizvu na tváři, ale plánuji, že k ní v nějakém souboji přijde. ^^ Vypadá s ní líp. :3 Jediné, co se mi nelíbí je oblečení, ale školní uniformy (sako a tak) tam nebyly, tak jsem použila trošku "fantasy" oblečení. Jinak, umí bojovat jak s jedním dlouhým, tak dvěma krátkými meči, ale raději má dva.A jako poslední Kyuumaru neboli Kyuu. Moje oblíbená postava. ^^ Má boží oči. :D U něj jsem na tom podobně jako u Hachiho, s podobou jsem spokojená, až na to oblečení, i když ten plášť není špatný. Stejně jako Hachi dává Kyuu přednost boji se dvěma krátkými meči.


Jak už jsem psala výše, berte tyto postavičky s rezervou. Můžete si podoby postav představovat jak chcete. :)) A samozřejmě, že vypadají dospěleji, toto je chibi verze. Mastera nemám, protože by to na něj bylo moc roztomilé a Master je prostě... Master. :D Plánuji hledat nějaké obrázky, které se jim budou podobat, aby jste si je mohli lépe představit. Jednou jsem taky vytvořila chibi postavy všech mladých Starků i s jejich zlovlky, tak je možná někdy taky zveřejním. :) :D

P.S. Je tu jedna maličkost. Vím, že mám hodně nízkou návštěvnost, ale vím, že sem občas přijdete a v žebříčkách jsem viděla, že jste si 3. kapitolu docela hojně četli. Těší mě to, ale ještě lepší by bylo, kdyby jste zanechali nějaký komentář nebo aspoň článek ohodnotili. Zabere vám to pár minut a mě to hodně potěší (pokud to nebudou nadávky a podobně). Pokud máte nějaké návrhy na zlepšení, jak blogu, tak mého psaní, sem s nimi! Děkuji! :)

4. kapitolu se vynasnažím vydat co nejdřívě! ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakou postavu z Bojovníka máte nejradši?

Ichiro
Hachimaru/Zack
Master
Kyuumaru/Kyuu
Nanako

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama