Bojovník - moje kapitolovka, kterou se snažím co nejčastěji zveřejňovat. Můžete začít číst kliknutím na obrázek. :-)

Uvítací kecy a další info zde.


Uvítací článek

13. srpna 2014 v 17:24 | Ichi ^^ |  Oznámení a kecy ohledně blogu
Vlastně to ani není článek, prostě jen přesunutí těch uvítacích žvástů pryč z horního boxu, páč to určitě všem lezlo na nervy. :DVítejte!

Vím, že jste sem nejspíš zavítali omylem, ale klidně tu můžete chvíli zůstat. Tento blog sice nevznikl za žádným účelem a autorka na něj slušně řečeno kašle, ale i přesto jste tu vítáni. Najdete tu především autorčiny kecy a neustálé omluvy (a výmluvy). Občas sem hodí nějakou povídku, kterou rozpracuje, ale nikdy jí nedokončí (páč jí baví psát, má spoustu nápadů, ale je děsně líná). Možná sem občas přidá něco o věcech, o které se zajímá a které jí baví, což jsou především filmy, seriály, hudba, anime, manga, knihy, hry a také zvířata a ochrana přírody celkově. Pokud se k tomu dokope, občas překládá mangu. Momentálně plánuje vydávat kapitolovku s názvem Bojovník, semtam nějaké jednorázovky nebo fanfiction, také by ráda přidávala svou oblíbenou hudbu a recenze na anime, mangu, filmy, knihy a seriály co viděla. Ale to všechno jsou jen sliby a plány. Je totiž děsný snílek a zároveň příšerný lenoch. ^^''
Jinak, většinu věcí, co má ráda najdete v podobě "známek" v menu pod rubrikami. Většinou je to jediná věc, kterou na blog pravidelně přidává.
Btw, Sarawell byla původně bílá vlčice z jedné povídky, kterou psala cca před 5 lety. Teď už to nic neznamená a autorka tuto přezdívku moc nepoužívá. Na různých otaku komunitách, fórech, stránkách a hrách je nejčastěji pod přezdívkami Ichiro, Lucy nebo Luce, případně Lucy Stark (páč je momentálně posedlá knižní sérií Píseň ledu a ohně).
Její výchozí podpis tedy nebude Sarawell nebo Sar, jak tomu bylo dřív, ale Ichiro nebo Ichi. To jen, aby vás nenapadlo, že sem píše víc lidí. :)
Pokud jste tu chvilku vydrželi, možná si něco přečetli a třeba i hlasovali v některé anketě, moc vám děkuji. :) A za případnou újmu na vašem duševním zdraví nepřebírám zodpovědnost!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakou postavu z Bojovníka máte nejradši?

Ichiro
Hachimaru/Zack
Master
Kyuumaru/Kyuu
Nanako

Komentáře

1 Ann Ann | Web | 13. srpna 2014 v 17:32 | Reagovat

Oh, super :) A podle bannerů v menu, toho máme hoodně společného :))

2 Ichi ^^ Ichi ^^ | E-mail | Web | 13. srpna 2014 v 17:39 | Reagovat

Vážně? To mám radost. ^^ :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama